"Спланована провокація": у палаці "Україна" заперечують майбутній концерт Повалій


Директор НПМ "Україна" заявив, що жодних угод із організатором заходу щодо проведення концерту Таїсії Повалій 10 грудня 2019 року не підписано

Про це генеральний директор Національного палацу мистецтв "Україна" Роман Недзельський повідомив у коментарі "Укрінформ". Об этом сообщает nikolaev-city.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як наголосив гендиректор, реклама та реалізація квитків на концерт співачки Таїсії Повалій є заздалегідь спланованою провокацією проти концертно-мистецької установи з метою її дискредитації.

"На сьогодні жодних угод із організатором заходу щодо проведення концерту Таїсії Повалій 10 грудня 2019 року не підписано, а візуальна реклама та реалізація квитків на білетному ресурсі Karabas.com є заздалегідь спланованою провокацією проти палацу “Україна”, мета якої — дискредитація та втягування у ситуацію, яка наносить шкоду іміджу НПМ "Україна" та його колективу", — зазначив Недзельський.

При цьому він підкреслив, що державницька політика є основою діяльності державного підприємства, а звинувачення на адресу палацу "Україна" є безпідставними.

"Така реклама є контрафактною. З таким самим успіхом можна побачити рекламу Мадонни чи Леді Гаги. Менеджменту Таїсії Повалій, перш ніж заявляти про концерт, варто дати суспільству відповідь на питання, які збурили громадян. А поки, на агресивну рекламу співачка отримала агресивну відповідь. Думаю, це тільки початок чиєїсь спланованої гри, в яку втягнули колектив палацу "Україна", заховавшись за афішею Повалій", — додав Недзельський.

  • Екс-"регіоналка" Повалій, яка втекла до Росії, анонсувала концерт у Києві

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/12/quotsplanovana_provokaciyaquot_u_palaci_quotukrayinaquot_zaperechuyut_maybutniy_koncert_povaliy”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя