У Києві проведуть чемпіонат із клевер-заварювання кави

Фото: Tyler Nix, Unsplash Об этом сообщает abc-news.in.ua со ссылкой на СМИ.10-11 серпня на арт-заводі «Платформа» відбудеться перший чемпіонат України з приготування кави за допомогою клеверу, або, як жартують організатори, «чемпіонат із кип’ятіння води».

Клевер – доволі простий спосіб заварювання кави, в якому використовується фільтр-лійка з нижнім клапаном. Цей метод передбачає використання не надто гарячої води та дозволяє констролювати час заварювання.

Ілюстрація: cleverdripper.clubМета чемпіонату – «познайомити кавоманів України з новим кавовим пристроєм та показати їм, що заварювати смачну каву можна легко та без зайвого снобізму, притаманного деяким бариста», розповідає ініціатор заходу, власник магазину кавового обладнання Bean and Liquor Андрій Безкоровайний. Він нарікає, що у світі набирає обертів така тенденція як coffee shaming – кавовий снобізм.

Читайте також: Мені лише спитати: 14 запитань до баристи

Взяти участь у змаганні може будь-хто, «здатний тримати в руках чайник». Вартість реєстрації, яка включає подарунок у вигляді футболки – 500 гривень. Переможець, який найшвидше заварить найсмачнішу каву, отримає призові 15 тисяч гривень.

Читайте також: Що таке «кав’ярня третьої хвилі»?

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/08/07/u-kyyevi-provedut-chempionat-iz-zavaryuvannya-kavy-metodom-klever/”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя